2AB Danışmanlık web sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi kullananlar aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

2AB Danışmanlık web sitesi, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ticari amaçlarla kullanımı 2AB’nin yazılı iznine tabidir

Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, 2AB bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, 2AB’ye hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez. Kullanıcıların sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce konunun uzmanlarına danışmaları önerilir.

2AB sitesinde yer alan bütün bilgileri ve tasarımı önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir veya kullanım dışı bırakabilir.

Site içerisindeki bilgilerin bir kısmı doğrudan, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak 2AB tarafından yayınlanmakta olup, telif hakkı ve diğer her türlü hakkı 2AB’ye aittir. Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, 2AB’yi bağlamamaktadır.

Sitede yer alan görüşler yazarlarına ait olup, 2AB’nin görüşlerini yansıtmaz.

Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.

Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdırlar.